Aktuální nabídka inzerátů Smart Forfour

Zkušenosti majitelů s Smart Forfour


Zkušenost

Chyba: Musíte vyplnit všechny údaje.

Vaše vlastní zkušenost byla přidána.

Vložit zkušenost
 • oprava

  Ocitl jsem se omylem v jiné rubrice - předchozí recenze nebyla na F4 ale na F2. :))

  milanpat, 19.06.2013 v 08:28 neutrální recenze

 • Auto, které má smysl

  Pořídil jsem Smarta jako 3. auto do rodiny, že s ním budu jezdit jen pojížďky kolem komína, a pro legraci. Ovšem vše je po roce provozu jinak. Ostatní auta hnijou v garáži a Smart jezdí, jezdí, jezdí...Neuvěřitelně zábavný, úsporný, zájemvzbuzující, chytrý(smart), pohodový vozítko. Je to mé v pořadí už 12. auto a mohu prohlásit, že zatím asi to nejlepší. Pohodlné a klidné ježdění i na delší štreky.

  Klady:
  prům.spotřeba 3,6L nafty -nejúspornější ježdění (měřeno pečlivě po roce - léto,zima, 10000km),
  každý se otočí (netřeba kupovat pro vzbuzení zájmu předražený prémiový značky), líbí se a nevzbuzuje závist, všude se vejde(parkuje i napříč),nemusíte vozit zbytečně moc spolujezdců,
  je to mercedes (ale ceny náhr. dílů jsou příznivé), nadstandartní výbava v základu (esp,automat,vše v el.,nezáv.topení,klima....), kupodivu využitelný kufr (pokud ovládáte tetris, vejde se tam i vrchovatý vozík ze supermarketu). Nesmrtelný motor.
  Zápory:
  tvrdší podvozek není příliš vhodný na rozbité silnice, nelze vypnout esp, obtížnější servis (obyčejní servisáci nemají většinou zkušenosti s tímto vozítkem), benzínové verze při spotřebě 5 a více L nedávají smysl, motory u nich vydrží max 100000km- potom drahá generálka.

  milanpat, 19.06.2013 v 08:10 kladná recenze

Porovnáváte 0 inzerátů zobrazit porovnání zrušit porovnání